Strona główna

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie

Aktualności

21 lutego 2017 - Koncert Rewers

 

Szkoła Muzyczna I stopnia działająca przy naszym Ośrodku już po raz piąty wychodzi z inicjatywą zorganizowania koncertu „Rewers”, w którym wszyscy wykonawcy wystąpią przy zgaszonych światłach. Do udziału w koncercie zaproszono pianistów – uczniów i pedagogów ze szkół muzycznych w regionie krakowskim. Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie amerykański pianista Stan Breckenridge. Szykuje się więc wydarzenie atrakcyjne i wyjątkowe pod każdym względem.

 

Poprzednie edycje koncertu „Rewers” cieszyły się dużym zainteresowaniem, odbywały się z udziałem reprezentantów niemal wszystkich placówek edukacji muzycznej w Krakowie, włącznie z Akademią Muzyczną, oraz kilku małopolskich szkół muzycznych I stopnia. Nastrój tych koncertów, wrażenia estetyczne, a także i odczucia pozamuzyczne na długo pozostawały w pamięci publiczności. Z pewnością na podobne emocje można liczyć i w tym roku.

 

Logotyp: Rewers, koncert w ciemności

Polecamy i zapraszamy serdecznie!

Wtorek, 21 lutego 2017, godz. 17.00

Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha

Kraków, ul. M. Konopnickiej 26, sala koncertowa

Wstęp wolny

 

Plakat

 

 

powrót »
Czcionka standardowa Czcionka duża Czcionka bardzo duża biały tekst, czarne tło czarny tekst, żółte tło kolorystyka standardowa