Strona główna

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie

Aktualności

Bezpieczne Wakacje 2017

 

Nasz Ośrodek włączył się do akcji Bezpieczne Wakacje 2017, która trwa od 22 maja do 30 września. Akcja skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 5–16 lat, dlatego uczestniczą w niej uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

 

Zdecydowanie i z zaangażowaniem popieramy promowanie bezpiecznego wypoczynku. Chcemy, by nasi uczniowie nauczyli się unikać wakacyjnych zagrożeń lub w razie potrzeby we właściwy sposób na nie reagowali. Wierzymy, że uświadomienie potencjalnych zagrożeń oraz utrwalanie prawidłowych nawyków zaowocuje podniesieniem poziomu bezpieczeństwa podczas tegorocznych wakacji.

 

Uczestników akcji zachęcamy również do udziału w konkursie plastycznym Moje Bezpieczne Wakacje 2017 – (Nie)znane atrakcje mojego regionu. Konkurs objęty został honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, rozpocznie się 18 czerwca i wydaje się tym ciekawszy, że tematykę bezpieczeństwa umiejętnie łączy z popularyzacją atrakcji turystycznych.

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.BezpieczneWakacje.pl

 

 

Baner informujący o akcji Bezpieczne Wakacje 2017

 

powrót »
Czcionka standardowa Czcionka duża Czcionka bardzo duża biały tekst, czarne tło czarny tekst, żółte tło kolorystyka standardowa