Strona główna

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie

Aktualności

Zakup fortepianu dla uczniów Szkoły Muzycznej

 

Fotografia: FortepianFortepian jest najbardziej uniwersalnym instrumentem. Stanowi podstawę w muzycznej edukacji, a dzieciom niewidomym to właśnie na nim najłatwiej stawiać pierwsze kroki. W naszej Szkole Muzycznej pobiera naukę ponad 130 uczniów, z których każdy na określonym etapie nauki realizuje przedmiot związany z grą na tym instrumencie. Natomiast dla znacznej części uczniów fortepian jest instrumentem głównym przez cały okres nauki w Szkole Muzycznej.

 

Mając na względzie zapewnienie właściwych warunków rozwoju artystycznego młodych talentów uprzejmie prosimy o wsparcie naszej zbiórki. Celem jest uzbieranie kwoty ok. 40 000 złotych. Jesteśmy pełni nadziei, że wspólnie spełnimy marzenia o nowym instrumencie. Zbiórka organizowana jest poprzez Stowarzyszenie Nadzieja, będące organizacją pożytku publicznego, z którym Szkoła Muzyczna współpracuje od kilkunastu lat.

 

Wsparcia można udzielać:

  • poprzez wpłatę na konto bankowe Stowarzyszenia Nadzieja – 15 1240 4461 1111 0000 4661 0607

z dopiskiem „Zbiórka środków na zakup fortepianu dla niewidomych uczniów”,

  • w formie darowizny gotówkowej do puszek przy okazji wydarzeń artystycznych organizowanych przez Szkołę Muzyczną, na które serdecznie zapraszamy.

 

Logotyp: Szkoła Muzyczna I stopnia im. Majora Hieronima Henryka Baranowskiego

Logotyp: Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci Niewidomych i Słabowidzących Nadzieja

 

Bardzo dziękujemy!                                               

 

 

Ulotka informująca o zbiórce

 

powrót »
Czcionka standardowa Czcionka duża Czcionka bardzo duża biały tekst, czarne tło czarny tekst, żółte tło kolorystyka standardowa